ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10848174
nr 1084 8174
barockstil, 1800-tal, höjd: 92 cm, slitage, skador, bemålad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:31:44
1.000 kr